• Nowy
  • bieguny
  • bieguny

Akumulator Centra Plus CB440 44Ah 400A 12V prawy+

CB440
175mm x 175mm x 190mm
245 zł

Centra Plus akumulator

Centra Plus
Wyższa moc rozruchowa

Centra Plus CB440 - najpopularniejszy produkt marki Centra

Potrzebujesz większej mocy rozruchowej?

Wybierz akumulator Centra Plus, który charakteryzuje się o 15% większą mocą rozruchową.

Dlaczego warto wybrać Centrę Plus?



Dzięki bardzo wysokiej jakości i zastosowaniu nowoczesnych technologii akumulatory
Centra Plus są stosowane przez producentów samochodów jako pierwsze wyposażenie.

Świadczy to o tym, że Centra jest doceniana w Polsce i na Świecie oraz uważana za markę premium.


Centra CB440 - kratka
Akumulator Centra Plus 44Ah

Europejska jakość Centra Plus

Europejska jakość

Akumulatory Centra Plus Cb440 są produkowane w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.

Centra - marka godna zaufania

Centra należy do amerykańskiej firmy Exide Technologies - światowego lidera na rynku akumulatorów rozruchowych. Firma posiada bogatą, trwającą ponad 120 lat, historię w branży akumulatorów. Exide jest ogólnoświatowym prekursorem w dziedzinie rozwoju przemysłowego.

Marka
CENTRA
Numer katalogowy
CB440
Gwarancja
24 miesiące
Napięcie
12V
Pojemność
44Ah
Prąd rozruchu
400A (EN)
Biegunowość
0 (prawy+)
Końcówki biegunowe
1 (standard)
Długość
175mm
Szerokość
175mm
Wysokość
190mm
Waga
10,40kg *
Mocowanie dolne
B13 (standard)
Technologia
kwasowo-ołowiowa
Start/Stop
nie
Serwisowanie
bezobsługowy
Odpowietrznik
L + P - lewy i prawy
Kod EAN
3661024014502

* waga akumulatora może różnić się +/- 10%

      
Producent Numer OE
Varta 544 401 042 313 2
Varta 544 401 042
Varta 5444010423132
Varta B36
Centra CB440
Expert EX45P360
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751131
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751130
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51867609
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51784851
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51778212
Citroen / Peugeot 7905525747
Citroen / Peugeot 5600TL
Citroen / Peugeot 5600QV
Citroen / Peugeot 5600QT
Citroen / Peugeot 5600QS
Citroen / Peugeot 7905525757
Fiat 517630940
GM 13502367
Renault 8200377234
Renault 7701410004
Toyota 28800-0Q20
VAG Volkswagen 1J0915105AL
VAG Volkswagen 000915105AB
VAG Volkswagen JZW915105C
Bosch S4 000 (544 401 042)
Jenox 046620
AIXAM
CITROEN
FIAT
LANCIA
LIGIER
OPEL
PEUGEOT
SEAT
SKODA
TOYOTA
VAUXHALL
VW
Model Wersja Rok produkcji
A.751 0.5 (15 kW / 20 KM) 2005 - 2015
CITY 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CITY Electric (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE Elektro (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSLINE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
CROSSOVER 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSOVER 0.6 (11 kW / 15 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Box 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Pickup 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Platform/Chassis 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
GTO 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
SCOUTY Convertible 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
SCOUTY Convertible 0.5 (15 kW / 20 KM) 2007 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
C1 (PM_, PN_) 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (40 kW / 54 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (44 kW / 60 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.0 X (37 kW / 50 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) Electric (20 kW / 27 KM) 1996 - 2004
Model Wersja Rok produkcji
500 (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2007 - 2015
500 (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2007 - 2015
500 C (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2009 - 2015
500 C (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2009 - 2015
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2003
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2001
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2001
DOBLO MPV (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) (48 kW / 65 KM) 2001 - 2015
GRANDE PUNTO (199_) 1.2 (48 kW / 65 KM) 2005 - 2015
PANDA (141_) 650 (22 kW / 30 KM) 1980 - 2004
PANDA (169_) 1.2 LPG (51 kW / 69 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 LPG (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2004 - 2015
PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) (59 kW / 80 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO Convertible (176_) 85 16V 1.2 (63 kW / 86 KM) 1994 - 2000
PUNTO Van (176_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 1996 - 2000
PUNTO Van (188_) 1.2 60 (44 kW / 60 KM) 2000 - 2009
SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
Model Wersja Rok produkcji
A 112 0.9 Junior (A112B/2) (29 kW / 40 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 LX (35 kW / 48 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 Abarth (A112B2/5) (51 kW / 69 KM) 1978 - 1986
Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) (44 kW / 60 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AC) (55 kW / 75 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AB) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.1 (840AE) (40 kW / 54 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AD) (63 kW / 86 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
YPSILON (843_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.2 (59 kW / 80 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 16V (70 kW / 95 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 (57 kW / 78 KM) 2003 - 2011
Model Wersja Rok produkcji
AMBRA 0.5 (4 kW / 5 KM) 1996 - 2006
BE UP 0.5 (4 kW / 5 KM) 2002 - 2006
Model Wersja Rok produkcji
CORSA D 1.0 (48 kW / 65 KM) 2006 - 2015
CORSA D 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
CORSA D Van 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
107 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 (55 kW / 75 KM) 2002 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 16V (65 kW / 88 KM) 2002 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
Mii (KF1_) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CITIGO 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 CNG (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 (KGB10_) (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 GPL (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2014
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 i 12V (48 kW / 65 KM) 2006 - 2014
Model Wersja Rok produkcji
POLO (6R, 6C) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2009 - 2015
POLO (6R, 6C) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2009 - 2015
UP 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
UP e-Up (60 kW / 82 KM) 2011 - 2015

Opinia klientów


ocena 6 / 6
100% osób wysoko oceniło ten produkt
32 użytkowników poleca ten produkt
średnia na podstawie 32 ocen

Posiadasz ten produkt?

Wystaw ocenę by pomóc innym w dokonaniu właściwego wyboru

Dodaj opinię


Ocena produktu:

Tytuł opinii (w kilku słowach):


Twoja opinia:


Czy polecisz ten produkt innym?

Dowolny podpis (nick lub imię):


E-mail (nie zostanie opublikowany):

Bardzo trwały akumulator

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB621 12V 62Ah 540A lewy+


Akumulator z datą produkcji 2014 zamontowany w aucie na początku 2015 roku jeździ do dziś, a lekko nie ma bo do pracy mam tylko 5 km w jedną stronę.


Doryy akumulator

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB442 12V 44Ah 420A prawy+


Mam taki akumulator w Fordzie już siódmy rok 0 problemów i przymierzam się do zakupu Także centry


Jestem zadowolony

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB500 12V 50Ah 450A prawy+


Bardzo sprawna transakcja-towar zgodny z opisem,dobrze zapakowany,pełna informacja o realizacji zamówienia-Polecam


Świetny sklep polecam

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB455 12V 45Ah 330A JAP lewy+


Polecam serdecznie wszystkim,świetne ceny,towar szybko trafia do odbiorcy,paczki bardzo solidnie pakowane


Wszystko w porządku

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB454 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Błyskawiczna realizacja zamówienia.Pełen profesjonalizm,bardzo dobre ceny.Polecam


Bardzo dobry sklep

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB451 12V 45Ah 330A JAP lewy+


To mój kolejny zakup w tym sklepie.Rewelacyjnie szybka transakcja.Zamówiłem akumulator w środę rano.Przesyłka była już u mnie w czwartek po południu.Bez żadnych wątpliwości polecam sklep Akumeo.pl na dodatek solidnie zabezpieczona przesyłka.


Super polecam!

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB450 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Świetny kontakt i bardzo szybka wysyłka.Dodatkowo profesjonalnie i należycie zapakowana oraz zabezpieczona przesyłka.


Poszło sprawnie

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB456 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Polecam-zakupy przebiegły bez zarzutu.Informacje o statusie zamówienia były przekazywane na bieżąco.Sklep posiada wygodne formy płatności.


Miła obsługa :)

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB356 12V 35Ah 240A JAP prawy+


Sklep bardzo dobry.Duży asortyment do wyboru,niskie ceny.Szczerze polecam zakupy w sklepie Akumeo.pl.


Polecam w 100 %

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB440 12V 44Ah 400A prawy+


Profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy z klientem.Kierują się domeną ,,Klient Nasz Pan".


Celujący

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB442 12V 44Ah 420A prawy+


Sklep działa bez zarzutu.Największym zaskoczeniem była szybkość realizacji dostawy na drugi dzień.


Polecam jak najbardziej

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB457 12V 45Ah 330A JAP lewy+


Jak zwykle nie zawiodłem się na jakości,cenie i terminie dostawy.


Szybko i solidnie

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB500 12V 50Ah 450A prawy+


Kupowanie na Akumeo.pl to czysta przyjemność i profesjonalizm.Wzorowa obsługa klienta,expresowa dostawa.


Wszystko przebiegło sprawnie

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB500 12V 50Ah 450A prawy+


Profesjonalna obsługa.Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie.na pewno jeszcze skorzystam z oferty sklepu.Janek


Profesjonalni

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB455 12V 45Ah 330A JAP lewy+


Transakcja odbyła się w pełni profesjonalnie.Polecam tego sprzedawcę.


Polecam Akumeo

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB451 12V 45Ah 330A JAP lewy+


Jak zwykle szybko i sprawnie zrealizowany zakup.Polecam towar zgodny z zamówieniem,szybka dostawa.


Gorąco polecam

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB454 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Super szybko i tanio.Akumulatory ze świeżą datą produkcji.Polecam.


Dobrze

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB450 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Na infolinii pracownicy kompetentni służą wszelkimi informacjami na bieżąco.Wybór firmy kurierskiej UPS wzorowa współpraca.Zamówienie dotarło już na następny dzień po złożeniu zamówienia,płatność według życzenia klienta.Firma godna polecenia.


Do Hondy CIVIC VI Saloon

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB456 12V 45Ah 330A JAP prawy+


Bardzo łatwe zakupy znalezienie odpowiedniego akumulatora do swojego auta nie sprawia żadnego problemu.A jest z czego wybierać każdy znajdzie odpowiedni dla siebie akumulator.


Fachowa realizacja zamówienia

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB356 12V 35Ah 240A JAP prawy+


Wszystko w najlepszym porządku.Operacja zakupu i dostarczenia przebiegła super.


Do Opla Astry F 1.8

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB442 12V 44Ah 420A prawy+


Już kilka razy korzystałem z akumeo.pl i naprawdę sprawnie,szybko i bez problemów realizowane zamówienie.Gorąco polecam.


Bardzo dobra cena :)

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB440 12V 44Ah 400A prawy+


Polecam sklep Akumeo.pl to już moje nie pierwsze zakup i jestem zadowolony pozytywnie.


Wszystko super

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB357 12V 35Ah 240A JAP lewy+


W sklepie na infolinii jego pracownicy kompetentni służą wszelkimi informacjami na bieżąco.Wybór firmy kurierskiej UPS wzorowa współpraca.Towar dostarczony przez kuriera w 24h,płatność wg.życzenia klienta,ceny konkurencyjne.Firma godna polecenia oby takich było więcej.Kolejny udany zakup w tej firmie.


Pięknie

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB440 12V 44Ah 400A prawy+


Od początku spodobało mi się Akumeo.pl czytelna strona,szybkie wyszukiwanie akumulatorów,dwa kliknięcia i akumulator na następny dzień pracował już w moim samochodzie ocena na 6.


Zamówienie zrealizowane na 6

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB357 12V 35Ah 240A JAP lewy+


Profesjonalny kontakt z osobą zajmującą się obsługą klienta,szybkie odpowiedzi drogą e-mail,wysyłka ekspresowa.Na stronie Akumeo.pl jest bardzo duży wybór akumulatorów,ceny są naprawdę przystępne,jest wiele opinii,na podstawie których można wybrać sobie akumulator pasujący do naszego samochodu.Polecam i z pewnością tu wrócę aby zakupić kolejny akumulator.Pozdrawiam


CR-Z 1.5 Hybrid

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB356 12V 35Ah 240A JAP prawy+


Akumulator zgodny z zamówieniem polecam.


Super akumulator

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB802 12V 80Ah 700A prawy+


Polecam,będę wymieniał po 9 sezonach !... i nie chcę innego. Akumulator pracował w VW B5 TDI.


Super!

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB357 12V 35Ah 240A JAP lewy+


Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna dostawa, dobry towar. Polecam !!!


Polecam

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB500 12V 50Ah 450A prawy+


Centra to sprawdzona marka,dlatego go wybrałem. Sklep działa na najwyższym poziomie.


Warto

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB357 12V 35Ah 240A JAP lewy+


Szybko i sprawnie


Polecam Akumeo.pl

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB440 12V 44Ah 400A prawy+


Kupiłem do fiata Pandy, zobaczymy jak się sprawdzi,ale sklep polecam z czystym sumieniem.


Konrad

Oceniany produkt: Akumulator Centra Plus CB357 12V 35Ah 240A JAP lewy+


Kupiłem do Japońca ,zobaczymy ile wytrzyma, polecam ten sklep