Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Prąd rozruchu

Prąd rozruchu

Napięcie

Napięcie

Biegunowość

Biegunowość

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Końcówki biegunowe

Końcówki biegunowe

Typ

Typ

Marka

Marka

Technologia

Technologia

Odpowietrznik

Odpowietrznik

Akumulatory motocyklowe

Większość współczesnych motocykli, skuterów i quadów posiada rozrusznik, co sprawia, że jest nam potrzebny przenośny magazyn energii. Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkownika, gdyż nie musi trudzić się uruchomieniem silnika. Ważne jednak, aby zadbać o sprawny i odpowiedni akumulator motocyklowy. To gwarancja tego, że pojazd nie zawiedzie nas, kiedy będziemy go najbardziej potrzebować.

Akumulator do motocykla i quada - rodzaje

Naprzeciw wymaganiom stawianym przez producentów motocykli - na rynku (i także w naszej ofercie) pojawiły się akumulatory AGM oraz żelowe dedykowane do pracy w motocyklach i innych podobnych pojazdach. Ich największą zaletą jest fakt, iż elektrolit jest unieruchomiony, co zapewnia nam długą żywotność i bezpieczeństwo. Takie baterie są zdolne do pracy w przechyłach.

Jak zadbać o akumulator motocyklowy w pojeździe używanym sezonowo?

Warto naładować go do pełna zanim pojazd zostanie odstawiony do garażu na dłuższy czas, pomocne może być także odłączenie klemy. Po upływie czasu 6 miesięcy warto go ponownie naładować zanim zaczniemy z niego korzystać. Idealnym zastosowaniem są automatyczne ładowarki impulsowe, które można pozostawić podłączone, po naładowaniu baterii podtrzymują stan pełnego naładowania (trybem konserwacyjnym).

Motocykle i quady

Liczba produktów: 271

Pokazano 1-10 z 271 pozycji

Aktywne filtry