Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Prąd rozruchu

Prąd rozruchu

Napięcie

Napięcie

Biegunowość

Biegunowość

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Końcówki biegunowe

Końcówki biegunowe

Mocowanie dolne

Mocowanie dolne

Marka

Marka

Technologia

Technologia

Start/Stop

Start/Stop

Odpowietrznik

Odpowietrznik

Akumulator samochodowy

Jego głównym zadaniem jest zapewnienie energii potrzebnej do rozruchu silnika spalinowego. Często jest także oznaczany symbolem SLI (z ang. Starting, Lighting, Ignition, co oznacza rozruch, światła i zapłon). Baterie SLI nie są przeznaczone do głębokich rozładowań, każde pełne rozładowanie ma wpływ na ich żywotność. Kolejną bardzo ważnym zadaniem akumulatora jest zapewnienie stabilizacji napięcia w układzie elektrycznym, pomimo zastosowania stabilizatora napięcia w alternatorze.

Dbałość o podstawowe zasady dotyczące przechowywania i konserwacji może sprawić, że nasza bateria wytrzyma w pojeździe bardzo długo. Przede wszystkim ważne jest, aby unikać sytuacji, w których rozładowany akumulator pozostaje podłączony w pojeździe - należy go niezwłocznie naładować. Instalacja elektryczna w samochodzie powinna być poddawana regularnym kontrolom. Zaniedbania w tej kwestii mogą prowadzić sytuacji gdzie nasza bateria będzie eksploatowana w stanie niedoładowania. W wyniku tego bardzo szybko może obniżyć się jej zdolność rozruchowa i pojemność.

Bez względu na preferencje co do marki, w naszej ofercie znajdziesz akumulator samochodowy, który pozwoli Ci zapomnieć o problemach z odpalaniem auta i cieszyć się komfortową jazdą. Zapewniamy także bezpłatny recykling, dzięki czemu masz pewność, że nasze środowisko pozostanie czyste, a surowce zostaną ponownie wykorzystane.

Samochody

Liczba produktów: 272

Pokazano 1-10 z 272 pozycji

Aktywne filtry