• Nowy
  • bieguny
  • bieguny

Akumulator EXPERT Batterien

12V / 45Ah / 360A / prawy+
EX45P360
207mm x 175mm x 190mm
152 zł
Dostawa: 20 zł

Dostępność: lens dostępny
Ilość

zamów telefonicznie

szybka dostawa
Dostawa
nawet jutro
darmowa utylizacja
Bezpłatna
utylizacja
naładowany w 100%
Naładowany
gotowy do użycia
zwrot 14 dni
14 dni
na zwrot

exwh.png

EXPERT Batterien
OPTYMALNY WYBÓR


IDEALNE WYWAŻENIE 3 NAJWAŻNIEJSZYCH ASPEKTÓW

Expert Batterien to specjalna seria akumulatorów wysokiej jakości, adresowana na rynek polski i niemiecki.

Jak stworzyć idealny akumulator? Jak zaspokoić potrzeby wymagającego użytkownika?

Odpowiedź na to pytanie znali twórcy Experta i skonstruowali optymalnie dopracowany akumulator, balansując utrzymaniem wysokich parametrów prądowych, wysokiej jakości i optymalnej ceny.

Expert nie jest zwykłym akumulatorem, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii charakteryzuje się on wspaniałymi osiągami prądowymi wyprzedzając konkurencję nawet o 30%*! 

dotyczy porównania prądu rozruchowego ze zwyczajnymi akumulatorami o identycznych wymiarach skrzynki

akugr.jpg

Specjalna konstrukcja kratki

Dzięki kratce o dopracowanej konstrukcji oraz udoskonalonej formule masy czynnej akumulator uzyskuje długą żywotność i optymalne parametry rozruchowe.

Jeśli chcesz, aby Twój samochód nie zawiódł Cię nawet w trakcie najsilniejszych mrozów - wybierz markę Expert.
pl.jpg

Polska jakość

Czy wiesz, że kupując akumulatory Expert wspierasz polską gospodarkę? Akumulatory Expert są produkowane w Polsce. 

Dzięki małej odległości, dostawy trafiają do naszych magazynów prosto od producenta w bardzo krótkim czasie, dlatego masz pewność, że akumulatory Expert są świeże i pełnowartościowe.
ap.jpg

Polski producent

Akumulatory Expert są produkowane w polskiej fabryce akumulatorów Autopart w Mielcu, która z pewnością jest najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną fabryką produkującą akumulatory kwasowo-ołowiowe w Polsce i jedną z najbardziej zaawansowanych w Europie.

Domeną tej fabryki jest nowoczesność, nieustannie są wprowadzane nowe technologie, a park maszynowy stale jest wzbogacany o najbardziej zaawansowane maszyny i roboty do produkcji akumulatorów, których dostawcami są światowi liderzy sprzętu do produkcji akumulatorów.

Obecnie Autopart produkuje rocznie 2,5 mln akumulatorów, które eksportuje do niemal 50 krajów całego świata.
Marka
EXPERT
Numer katalogowy
EX45P360
Gwarancja
24 miesiące     warunki gwarancji
Napięcie
12V
Pojemność
45Ah
Prąd rozruchu
360A (EN)
Biegunowość
0 (prawy+)
Końcówki biegunowe
1 (standard)
Długość
207mm
Szerokość
175mm
Wysokość
190mm
Waga
11,50kg *
Mocowanie dolne
B13 (standard)
Technologia
kwasowo-ołowiowa
Start/Stop
nie
Serwisowanie
bezobsługowy
Odpowietrznik
L + P - lewy i prawy
Kod EAN
5907440701229

* waga akumulatora może różnić się +/- 10%

      
Producent Numer OE
Varta 544 401 042 313 2
Varta 544 401 042
Varta 5444010423132
Varta B36
Centra CB440
Expert EX45P360
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751131
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751130
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51867609
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51784851
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51778212
Citroen / Peugeot 7905525747
Citroen / Peugeot 5600TL
Citroen / Peugeot 5600QV
Citroen / Peugeot 5600QT
Citroen / Peugeot 5600QS
Citroen / Peugeot 7905525757
Fiat 517630940
GM 13502367
Renault 8200377234
Renault 7701410004
Toyota 28800-0Q20
VAG Volkswagen 1J0915105AL
VAG Volkswagen 000915105AB
VAG Volkswagen JZW915105C
AIXAM
CITROEN
FIAT
LANCIA
LIGIER
OPEL
PEUGEOT
SEAT
SKODA
TOYOTA
VAUXHALL
VW
Model Wersja Rok produkcji
A.751 0.5 (15 kW / 20 KM) 2005 - 2015
CITY 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CITY Electric (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE Elektro (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSLINE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
CROSSOVER 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSOVER 0.6 (11 kW / 15 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Box 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Pickup 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Platform/Chassis 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
GTO 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
SCOUTY Convertible 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
SCOUTY Convertible 0.5 (15 kW / 20 KM) 2007 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
C1 (PM_, PN_) 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (40 kW / 54 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (44 kW / 60 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.0 X (37 kW / 50 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) Electric (20 kW / 27 KM) 1996 - 2004
Model Wersja Rok produkcji
500 (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2007 - 2015
500 (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2007 - 2015
500 C (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2009 - 2015
500 C (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2009 - 2015
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2003
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2001
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2001
DOBLO MPV (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) (48 kW / 65 KM) 2001 - 2015
GRANDE PUNTO (199_) 1.2 (48 kW / 65 KM) 2005 - 2015
PANDA (141_) 650 (22 kW / 30 KM) 1980 - 2004
PANDA (169_) 1.2 LPG (51 kW / 69 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 LPG (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2004 - 2015
PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) (59 kW / 80 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO Convertible (176_) 85 16V 1.2 (63 kW / 86 KM) 1994 - 2000
PUNTO Van (176_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 1996 - 2000
PUNTO Van (188_) 1.2 60 (44 kW / 60 KM) 2000 - 2009
SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
Model Wersja Rok produkcji
A 112 0.9 Junior (A112B/2) (29 kW / 40 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 LX (35 kW / 48 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 Abarth (A112B2/5) (51 kW / 69 KM) 1978 - 1986
Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) (44 kW / 60 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AC) (55 kW / 75 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AB) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.1 (840AE) (40 kW / 54 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AD) (63 kW / 86 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
YPSILON (843_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.2 (59 kW / 80 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 16V (70 kW / 95 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 (57 kW / 78 KM) 2003 - 2011
Model Wersja Rok produkcji
AMBRA 0.5 (4 kW / 5 KM) 1996 - 2006
BE UP 0.5 (4 kW / 5 KM) 2002 - 2006
Model Wersja Rok produkcji
CORSA D 1.0 (48 kW / 65 KM) 2006 - 2015
CORSA D 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
CORSA D Van 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
107 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 (55 kW / 75 KM) 2002 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 16V (65 kW / 88 KM) 2002 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
Mii (KF1_) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CITIGO 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 CNG (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 (KGB10_) (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 GPL (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2014
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 i 12V (48 kW / 65 KM) 2006 - 2014
Model Wersja Rok produkcji
POLO (6R, 6C) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2009 - 2015
POLO (6R, 6C) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2009 - 2015
UP 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
UP e-Up (60 kW / 82 KM) 2011 - 2015

Opinia klientów


ocena 6 / 6
100% osób wysoko oceniło ten produkt
9 użytkowników poleca ten produkt
średnia na podstawie 9 ocen

Posiadasz ten produkt?

Wystaw ocenę by pomóc innym w dokonaniu właściwego wyboru

Dodaj opinię


Ocena produktu:

Tytuł opinii (w kilku słowach):


Twoja opinia:


Czy polecisz ten produkt innym?

Dowolny podpis (nick lub imię):


E-mail (nie zostanie opublikowany):

Warty ceny

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 110Ah 950A prawy+


Kupiłem do Porsche Cayenne S 4.8, i jestem zadowolony , taniej niż te "markowe", a parametry takie same .


Szybko

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 66Ah 590A lewy+


Błyskawiczna wysyłka to się rozumie


Kozak aku

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 66Ah 590A prawy+


Expert to najlepszy Kozak na rynku:)


do diesla 1.5 dci

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 61Ah 550A lewy+


Kupiłem do mojego diselka, chciałem większy prąd rozruchu i to dostałem. Polecam akumulator Expert .


Do Audi

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 85Ah 850A prawy+


Kupiłem do Audi ,pasuje idealnie , oraz bardzo dobry prąd rozruchu. Udany zakup w korzystnej cenie.


Honda Civic

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 45Ah 380A JAP lewy+


OK


Pajero

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 100Ah 850A JAP lewy+


POLECAM !!!!!!!!!


Kręci bardzo dobrze

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 40Ah 330A JAP lewy+


Polecam w moim Tico kręci jak wściekły :)


Suzuki Samurai 1.3

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 40Ah 330A JAP lewy+


Kręci bez najmniejszych oporów. Udany zakup. Mam nadzieję, że posłuży długi czas. Kurier nie zastał mnie w domu, bo nie zadzwonił przed przyjazdem, na szczęście udało mi się jeszcze tego samego dnia odebrać przesyłkę na poczcie.