• Nowy

Akumulator EXPERT Batterien
12V / 45Ah / 360A / prawy+
EX45P360
207mm x 175mm x 190mm

152 zł
Dostawa: 20 zł

Dostępność: lens dostępny
Ilość

Dostawa
nawet jutro
Bezpłatna
utylizacja
Naładowany
gotowy do użycia
14 dni
na zwrot

exwh.png

EXPERT Batterien
OPTYMALNY WYBÓR


IDEALNE WYWAŻENIE 3 NAJWAŻNIEJSZYCH ASPEKTÓW

Jak stworzyć idealny akumulator? Jak zaspokoić potrzeby wymagającego użytkownika?

Odpowiedź na to pytanie znali inżynierowie Experta i skonstruowali optymalnie dopracowany akumulator, balansując utrzymaniem wysokich parametrów prądowych, wysokiej jakości i optymalnej ceny.

EXPERT nie jest zwykłym akumulatorem, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii charakteryzuje się on wspaniałymi osiągami prądowymi wyprzedzając konkurencję nawet o 30%*! 

*dotyczy porównania prądu rozruchowego ze zwyczajnymi akumulatorami o identycznych wymiarach skrzynki
pn.jpg

Specjalna konstrukcja kratki

Dzięki kratce o dopracowanej konstrukcji oraz udoskonalonej formule masy czynnej akumulator uzyskuje długą żywotność i optymalne parametry rozruchowe. 

Europejska jakość

Akumulatory EXPERT są produkowane w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.
Marka
EXPERT
Numer katalogowy
EX45P360
Gwarancja
24 miesiące     warunki gwarancji
Napięcie
12V
Pojemność
45Ah
Prąd rozruchu
360A (EN)
Biegunowość
0 (prawy+)
Końcówki biegunowe
1 (standard)
Długość
207mm
Szerokość
175mm
Wysokość
190mm
Waga
11,50kg *
Mocowanie dolne
B13 (standard)
Technologia
kwasowo-ołowiowa
Start/Stop
nie
Serwisowanie
bezobsługowy
Odpowietrznik
L + P - lewy i prawy
Kod EAN
5907440701229

* waga akumulatora może różnić się +/- 10%

      
Producent Numer OE
Varta 544 401 042 313 2
Varta 544 401 042
Varta 5444010423132
Varta B36
Centra CB440
Expert EX45P360
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751131
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 71751130
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51867609
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51784851
Fiat / Alfa Romeo / Lancia 51778212
Citroen / Peugeot 7905525747
Citroen / Peugeot 5600TL
Citroen / Peugeot 5600QV
Citroen / Peugeot 5600QT
Citroen / Peugeot 5600QS
Citroen / Peugeot 7905525757
Fiat 517630940
GM 13502367
Renault 8200377234
Renault 7701410004
Toyota 28800-0Q20
VAG Volkswagen 1J0915105AL
VAG Volkswagen 000915105AB
VAG Volkswagen JZW915105C
AIXAM
CITROEN
FIAT
LANCIA
LIGIER
OPEL
PEUGEOT
SEAT
SKODA
TOYOTA
VAUXHALL
VW
Model Wersja Rok produkcji
A.751 0.5 (15 kW / 20 KM) 2005 - 2015
CITY 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CITY Electric (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
COUPE Elektro (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSLINE 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
CROSSOVER 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
CROSSOVER 0.6 (11 kW / 15 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Box 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Pickup 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
D-TRUCK Platform/Chassis 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
GTO 0.4 (4 kW / 5 KM) 2012 - 2015
SCOUTY Convertible 0.4 (4 kW / 5 KM) 2007 - 2015
SCOUTY Convertible 0.5 (15 kW / 20 KM) 2007 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
C1 (PM_, PN_) 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (40 kW / 54 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX (44 kW / 60 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) 1.0 X (37 kW / 50 KM) 1996 - 2004
SAXO (S0, S1) Electric (20 kW / 27 KM) 1996 - 2004
Model Wersja Rok produkcji
500 (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2007 - 2015
500 (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2007 - 2015
500 C (312_) 1.2 (51 kW / 69 KM) 2009 - 2015
500 C (312_) 0.9 (77 kW / 105 KM) 2009 - 2015
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2003
BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (60 kW / 82 KM) 1995 - 2001
BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (59 kW / 80 KM) 1995 - 2001
DOBLO MPV (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) (48 kW / 65 KM) 2001 - 2015
GRANDE PUNTO (199_) 1.2 (48 kW / 65 KM) 2005 - 2015
PANDA (141_) 650 (22 kW / 30 KM) 1980 - 2004
PANDA (169_) 1.2 LPG (51 kW / 69 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA (169_) 1.2 LPG (44 kW / 60 KM) 2003 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 4x4 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2004 - 2015
PANDA Van (169_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 2004 - 2015
PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) (59 kW / 80 KM) 1999 - 2012
PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (44 kW / 60 KM) 1999 - 2012
PUNTO Convertible (176_) 85 16V 1.2 (63 kW / 86 KM) 1994 - 2000
PUNTO Van (176_) 1.1 (40 kW / 54 KM) 1996 - 2000
PUNTO Van (188_) 1.2 60 (44 kW / 60 KM) 2000 - 2009
SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C) (40 kW / 54 KM) 1998 - 2010
SEICENTO / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA) (29 kW / 39 KM) 1998 - 2010
Model Wersja Rok produkcji
A 112 0.9 Junior (A112B/2) (29 kW / 40 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 LX (35 kW / 48 KM) 1978 - 1986
A 112 1.0 Abarth (A112B2/5) (51 kW / 69 KM) 1978 - 1986
Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) (44 kW / 60 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AC) (55 kW / 75 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.4 12V (840AB) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.1 (840AE) (40 kW / 54 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AD) (63 kW / 86 KM) 1995 - 2003
Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) (59 kW / 80 KM) 1995 - 2003
YPSILON (843_) 1.2 (44 kW / 60 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.2 (59 kW / 80 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 16V (70 kW / 95 KM) 2003 - 2011
YPSILON (843_) 1.4 (57 kW / 78 KM) 2003 - 2011
Model Wersja Rok produkcji
AMBRA 0.5 (4 kW / 5 KM) 1996 - 2006
BE UP 0.5 (4 kW / 5 KM) 2002 - 2006
Model Wersja Rok produkcji
CORSA D 1.0 (48 kW / 65 KM) 2006 - 2015
CORSA D 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
CORSA D Van 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
107 1.0 (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 (55 kW / 75 KM) 2002 - 2015
206 SW (2E/K) 1.4 16V (65 kW / 88 KM) 2002 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
Mii (KF1_) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
Mii (KF1_) 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CITIGO 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
CITIGO 1.0 CNG (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 (KGB10_) (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 GPL (50 kW / 68 KM) 2005 - 2015
Model Wersja Rok produkcji
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2006 - 2014
CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 i 12V (48 kW / 65 KM) 2006 - 2014
Model Wersja Rok produkcji
POLO (6R, 6C) 1.0 (44 kW / 60 KM) 2009 - 2015
POLO (6R, 6C) 1.0 (55 kW / 75 KM) 2009 - 2015
UP 1.0 (44 kW / 60 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 (55 kW / 75 KM) 2011 - 2015
UP 1.0 EcoFuel (50 kW / 68 KM) 2011 - 2015
UP e-Up (60 kW / 82 KM) 2011 - 2015

Opinia klientów


ocena 6 / 6
100% osób wysoko oceniło ten produkt
9 użytkowników poleca ten produkt
średnia na podstawie 9 ocen

Posiadasz ten produkt?

Wystaw ocenę by pomóc innym w dokonaniu właściwego wyboru

Dodaj opinię


Ocena produktu:

Tytuł opinii (w kilku słowach):


Twoja opinia:


Czy polecisz ten produkt innym?

Dowolny podpis (nick lub imię):


E-mail (nie zostanie opublikowany):
08-2018, Lux car

Warty ceny

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 110Ah 950A prawy+


Kupiłem do Porsche Cayenne S 4.8, i jestem zadowolony , taniej niż te "markowe", a parametry takie same .


08-2018, Wojtas19
Szybko

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 66Ah 590A lewy+


Błyskawiczna wysyłka to się rozumie


08-2018, Thunder
Kozak aku

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 66Ah 590A prawy+


Expert to najlepszy Kozak na rynku:)


07-2018, do diesla 1.5 dci
do diesla 1.5 dci

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 61Ah 550A lewy+


Kupiłem do mojego diselka, chciałem większy prąd rozruchu i to dostałem. Polecam akumulator Expert .


07-2018, Car serwis
Do Audi

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 85Ah 850A prawy+


Kupiłem do Audi ,pasuje idealnie , oraz bardzo dobry prąd rozruchu. Udany zakup w korzystnej cenie.


07-2018, Honda Civic
Honda Civic

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 45Ah 380A JAP lewy+


OK


07-2018, Pajero
Pajero

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 100Ah 850A JAP lewy+


POLECAM !!!!!!!!!


07-2018, Waldi
Kręci bardzo dobrze

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 40Ah 330A JAP lewy+


Polecam w moim Tico kręci jak wściekły :)


07-2018, Jacek
Suzuki Samurai 1.3

Oceniany produkt: Akumulator EXPERT Batterien 12V 40Ah 330A JAP lewy+


Kręci bez najmniejszych oporów. Udany zakup. Mam nadzieję, że posłuży długi czas. Kurier nie zastał mnie w domu, bo nie zadzwonił przed przyjazdem, na szczęście udało mi się jeszcze tego samego dnia odebrać przesyłkę na poczcie.